ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  ÜRÜNLER  |  TEKNİK ÖZELLİKLERİ  |  REFERANSLAR  |  İ.K.  |  İLETİŞİM
  Ürün Grubumuz...
 
Betocomplex
Figürflex
Figürart
Fdecor
Yapı ve Süsleme Elemanlarımız
Isı yalıtımlı cephe sistemleri...

Restorasyon ve renovasyon malzemelerimizle tarihi mirasımıza hizmet ederken, modern mimarinin gereksinimlerine cevap veren alt yapımızla da bugünün ve geleceğin yaşam alanlarının oluşturulmasına katkı sağlıyoruz.
İnovasyona dayalı Ar-Ge faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan ve binaların dışında kullanılmak üzere geliştirlen ve dış duvar kavramını baştan aşağı değiştiren bir ürün Betocomplex.

Adından da anlaşılacağı gibi dış duvarı oluşturan yapı elemanlarını tek bir blok halinde komplike olarak sunan bir yapıya sahip üstün nitelikli bu ürün, suya, ısıya, yangına ve depreme karşı direnci artırılmış malzemelerden oluşmaktadır.

Klasik dış duvara göre hafif, estetik, ekonomik, hızlı monte edilebilen ve en önemlisi son derece güvenlidir. Mimari açıdan her türlü form, detay ve boyutta uygulanabilen kompozit panel yapıya sahip olması nedeniyle kullanım açısından inanılmaz imkanlar sunmaktadır.

Mimari tasarımların öne çıktığı prestijli binaların inşasında inovatif bir ürün olark Betocomplex projelere değer katan bir unsur olarak öne çıkmaktadır.

Hızlı ve ekonomik montaj avantajı, hafif malzeme yapısı, alternatif mimari tasarımlara uygun yapısı, farklı renklerin kolayca uygulanabilmesi, her türlü hava şartlarına mukavemet gösterebilmesi ve Figürbeton'un güçlü, teknik servis hizmeti ve yıllara dayanan tecrübesi Betocomplex'i farklı kılan unsurlardır.

 

FİGÜRBETON ® BİR TEKNİK YAPI GROUP KURULUŞUDUR.